interhost

מחשוב ענן - אינטרהוסט

על מחשוב ענן ופתרונות ענן

מחשב ענן מאפשר גישה מיידית לכל בעל הסמכה לחלקי התכנה או המידע הרלוונטיים לצורך מילוי תפקידו. לדוגמה, איש מכירות הנמצא בעיצומו של משא ומתן קשה, עשוי לעמוד במצב שבו הוא מתבקש לתת הצעת מחיר בזמן אמת. מתן הצעת מחיר נמוכה מדיי עלולה לגרום הפסדים לחברה. הצעה גבוהה מדיי או אי הגשת הצעה יגרמו לפיצוץ העסקה.

גישה מהירה לנתונים עשויה לספק לאיש המכירות מידע באשר להצעות קודמות שהוגשו, או מידע הנוגע לעלות הפריט המבוקש בהצעת המחיר. מחשב ענן נותן בידי האיש גם כלים לחישוב מהיר של עלות המוצר על פי נתונים אמינים ובדוקים. על סמך כל אלה ניתן לחשב במהירות מחיר מכירה מומלץ ולהגיש הצעת מחיר במקום. יש הרואים במחשבי ענן מחשוב הכרחי בכל עסק חפץ חיים.

כל זאת היה יכול בעבר לארוך ימים שלמים, ועם ההתקדמות הטכנולוגית – שעות ספורות. אבל אותו קניין שביקש הצעת מחיר לא חיכה בדרך כלל לתוצאות, והדרישה להצעת מחיר במקום הייתה למעשה דרך לנפנף את איש המכירות. התהליך, כפי שתואר לעיל, מאפשר להשיב מלחמה שערה ולהגיש הצעות מחיר רלוונטיות בטווח זמן קצר.

המסקנה מכל האמור לעיל הינה אחת: מהירות התגובה הינה המפתח להצלחה בעסקים. מהירות כזאת יכולה להתאפשר אך ורק אם מאחורי איש השיווק, איש המכירות או איש הרכש בחברה עומדת מערכת מחשוב ענן איכותית ואמינה. איכות מערכות כאלה נמדדת בזמינות המערכת, משמע שמירה על רצף פעילות ללא נפילות, מהירות התגובה של המערכת ואבטחת המידע.

התמחותה של חברת אינטרהוסט בתחום שירותי ענן מחשוב וגיבוי

אנו מספקים שרותי ענן בכמה רמות:

רמת תשתית IaaS:

שרתים וירטואליים התומכים בכל מערכות ההפעלה. ניתן לבחור ולשנות את המשאבים הדרושים לכם - כגון גודל זכרון, שטח דיסק, מעבד ועוד - על סמך אופי העסק והשירותים שאתם מעניקים.

כמו כל הציוד בו אנו משתמשים, גם מערכת הוירטואליזציה שלנו היא חזקה ומתקדמת מבית Vmware. שרתי אחסון ענן שלנו הם מבית IBM ו-DELL, מה שמבטיח שרתים חזקים ומהירים ברמת שרידות גבוהה במיוחד. לכל שרת ענן של אינטרהוסט אנו מתקינים פאנל ניהול של CPANEL, DIRECTADMIN, או PLESK.

רמת פלטפורמה PaaS:

שרת וירטואלי, או מערכת שרתים וירטואליים, מוכנים לעבודה על אחסון קבצים ואחסון אתרים. תשתית זו מתאימה לחברות בניית אתרים, או לאתרים גדולים המעוניינים להתקדם מהשרתים הפיזיים הישנים אל פתרונות ענן מתקדמים.

שרת ענן בתשתית PaaS מגיע עם מערכת הפעלה ופאנל ניהול מובנים. בנוסף מותקנות עליו גם מערכות APACHE ו- IIS, וכן מסדי נתונים MYSQL או MSSQL.

רמת תכנה SaaS עבור פתרונות וירטואליים:

- מרכזיית טלפוניה VOIP מתקדמת במיוחד, המותקנת על מחשב ענן, מוכנה לעבודה עם קווי טלפון בתעריפים זולים במיוחד.

- שרותי ענן עם מערכות ניהול אתר: Joomla, WordPress, Drupal.

- מיחשוב ענן לפתרונות כגון Hosted Exchange, Microsoft Dynamics, CRM, SHAREPOINT 2010, MySQL, MSSQL.

- שירות Firewall ושירותי WAF (Web Application Firewall) תחת אחסון ענן או כהשלמה לשרתים הוירטואליים והייעודיים שלנו.

- ענן מחשוב וגיבוי מרחוק באמצעות מערכת גיבויים מתקדמת, היכולה לגבות MySQL, Exchange, Oracle, MSSQL בצורה קלה ונוחה למשתמש. המערכת תחת אחסון ענן מאפשרת לבצע את הגיבוי מכל מקום ולשחזר את הקבצים לכל מקום בעולם.

- בנוסף, אינטרהוסט מספקת גם שירותי גיבוי מלאים לאתרי הלקוחות באמצעות מערכת DR מתקדמת בשיתוף עם חברת InnoVAD ישראל. מערכת זו מאפשרת לעסק שלכם להמשיך ולתפקד כרגיל במהלך נפילות, כך שהעובדים מקבלים גישה לכל המידע והמשאבים תחת הענן שלנו בצורה חלקה, וממשיכים לעבוד כרגיל כאשר האתר הראשי חוזר לפעול.

מערכת הגיבוי שלנו תשלח לך דו"ח מפורט מדי תקופה, לפי הגדרתך.

- שירותי ענן עם מערכת Billing וניהול לקוחות של Rivhit.

חברת אינטרהוסט מספקת לכל לקוחותיה שירותי מחשוב ענן, אחסון קבצים, גיבוי ושירותים נלווים. כל זאת בחיוך ומקצועיות גבוהה. עיינו באתר שלנו, בבלוג, וצרו איתנו קשר על מנת לקבל מידע נוסף.

ליצירת קשר לחצו כאן או התקשרו אלינו: 074-7029881

מחשוב ענן - אינטרהוסט
facebook icon twitter icon Interhost Networks Ltd on LinkedIn